כרטיס ביקור דיגיטלי

אז מה זה בכלל כרטיס ביקור דיגיטלי?
כולנו מכירים את כרטיס הביקור מנייר הרגיל אשר מוסר ללקוחות שלנו את פרטי ההתקשרות שלנו, ומידע אודות העסק שלנו במשפט או שניים. עם עולם האינטרנט התפתח גרם כרטיס הביקור.
כרטיס ביקור דיגיטלי הוא למעשה כמו דף אינטרנט אשר מציג את העסק שלכם בצורה מקצועית ומרשימה ביותר. כרטיס ביקור זה כולל בתוכו מידע אודות העסק שלנו, קישורים לרשתות החברתיות שלנו, גלריית תמונות ועוד.

למה לעבור לכרטיס ביקור דיגיטלי?
כרטיס ביקור דיגיטלי למעשה מאפשר לבעל העסק לשמור על קשר עם הלקוחות המתעניינים לאורך כרטיס ביקור דיגיטלי - תעיזי Digital תקופה. בעל העסק יכול לשלוח את הכרטיס הדיגיטלי ישירות לנייד של המתעניין בלחיצת כפתור. הלקוח יכול לשמור את בעל העסק ישירות אצלו באנשי הקשר, להסתכל ברשתות החברתיות שלו, לקרוא אודות העסק ועוד.

לכרטיס ביקור דיגיטלי מספר אפשרויות העוזרות ללקוח לשמור קשר עם בעל העסק. אחת מהן היא להוסיף את הכרטיס במסך הבית של הטלפון הנייד, כך שגם לאחר פרק זמן ניתן בכל עת להכנס לכרטיס וליצור קשר עם בעל העסק. כל זאת מבלי לשכוח היכן הניח את כרטיס הביקור הרגיל מנייר.

למה לעשות כרטיס ביקור דיגיטלי בתעיזי דיגיטל?

  • כרטיס דיגיטלי הינו מעוצב בעיקרון למכשיר סלולרי  נייד, אך מה קורה אם הלקוח מסתכל במסך רגיל, מסך מחשב לדוגמא? אצלנו תוכלו להנות גם ממיני סייט (מיני אתר) בעיצוב חדשני אשר מותאם לתצוגה של מסך מחשב.  
  • בכרטיס ביקור דיגיטלי של "תעיזי Digital" יש לך את האפשרות לדעת כמה ביקורים היו לך בכרטיס, כמה הקליקו על האייקונים (רשתות חברתיות, וייז, ועוד).  
  • בכרטיס הדיגיטלי ישנו טופס אשר נועד ליצירת קשר עם לקוחות מתעניינים. את הפניות (לידים) ניתן לצפות במודול במיוחד במערכת ניהול של הכרטיס.
  • בכרטיס ביקור דיגיטלי שלנו תוכלו לשלב סרטון תדמית אשר בא להציג את העסק שלכם בצורה מוחשית

רוצים להתקדם גם לכרטיס ביקור דיגיטלי חכם אשר יעזור להם לקבל יותר פניות? כנסו למחירון שלנו ותבחרו את החבילה שמתאימה לכם

נהניתם ?
הרשמו לקבלת
מבצעים, הטבות ועדכונים
וגם מתנה!