בניית דף נחיתה

אז מה זה דף נחיתה?

דף נחיתה הוא למעשה דף אשר מביא את הרעיון העסקי שלנו, מתומצת בדף אחד בודד עם טופס להשארת פרטים. המסר שצריך לעבור לגולש צריך להיות מתומצת בעזרת מספר משפטים בודדים.
על מנת להפוך את דף הנחיתה למעניין יותר נהוג להוסיף תמונה אשר מבטאת את הרעיון העסקי שלנו או אפילו מספר תמונות.
דף נחיתה נועד למשעה לייצר אינטראקציה ראשונית עם הלקוח שמעוניין לקבל מידע לגבי מה שהוא חיפש,  ומשאיר פרטים לצורך קבלת מידע נוסף או סגירה של עסקה.

למה לא אתר אינטרנט בעצם?

זה תלוי למעשה מה אתם מנסים למכור. מטרת דף הנחיתה היא למעשה לגרום ללקוח פוטנציאלי להשאיר פרטים על מנת לרכוש את השירות או את המוצר שלנו. לכן במקרה כזה אנחנו לא רוצים ל"העמיס" על הגולש יותר מידי מידע אלא מידע תמציתי ומפוקס על מנת לגרום לו לבצע את הפעולה שאנו מעוניינים בה.
לעומת זאת אתר אינטרנט בא לספר אודות העסק שלנו, מה אנחנו מציעים לקהל לקוחותינו, לקרוא המלצות אודותינו. אתר שבנוי היטב מעביר ללקוח לא מעט אפשרויות ומספק לו חוויה נרחבת מהאתר.
לדוגמא: נניח ואתם בעלי מכללה, ויש לכם קורס חדש שאתם מעוניינים לשווק, הדבר השיווקי והנכון לעשות הוא ליצור דף נחיתה עם טופס שיגרום ללקוחות להרשם לקורס, באמצעות תוכן שיווקי על הקורס, ותמונה של סטודנטים.

איך בונים דף נחיתה מוצלח?

אז לפני שניגשים לבנות דף נחיתה חשוב לדעת מה אנחנו רוצים להעביר לגולש, איזו פעולה נדרשת ממנו ורצוי שתהיה זו פעולה אחת. צריך להסביר לו עד כמה אתם טובים על מנת שיבצע את הפעולה שאתם מצפים ממנו.
אחד הדברים החשובים בדף נחיתה הוא שילוב של תמונות אשר ממחישות טוב את מה שאתם מציעים. תמונות אשר מדברות על אמינות. כמו רצוי להוסיף לוגו באופן בולט להראות שיש למוצר או לשירות אבא ואמא.
רוצים גם דף נחיתה מקצועי, שיביא לכם יותר לידים?
מלאו את הטופס וניצור עימכם קשר בהקדם

נהניתם ?
הרשמו לקבלת
מבצעים, הטבות ועדכונים
וגם מתנה!