בניית אתרים

כאשר אנו רוצים להתקדם בשיווק של העסק שלנו במדיה הדיגיטלית בניית אתר אינטרנט הינה דבר חשוב והכרחי לכך. קשה למצוא היום עסקים רווחים אשר לא מחזיקים בבעלותם אתר אינטרנט. בעידן היום של האינטרנט זה נעשה דבר הכרחי וחשוב על מנת שהעסק יוכל לשגשג. 

אז מה זה אתר אינטרנט?
אתר אינטרנט הוא למעשה מקבץ של דפים אשר מאגד אותם תחום מסויים. הוא משרת בעיקר בעלי עסקים אשר רוצים לפתח את העסק שלהם ולהביא לעצמם לקוחות חדשים לעסק, ולגרום לעסק שלהם לצמוח ולגדול.

איך יודעים איזה אתר מתאים לי וכיצד אני בוחר אותו? 
ישנם מספר סוגים של אתרי אינטרנט, והשיקולים העיקריים שצריכים לעמוד לפניכם שמחליטים לבנות אתר אינטרנט הוא עלות והאם זה הכרחי לי. הנה סוגי האתרים העיקריים והחשובים בעיני על מנת להציג את העסק. בסופו של יום המטרה של בניית אתר אינטרנט לעסק היא להביא יותר לקוחות ופניות לעסק.

 • דף נחיתה
  זהו למעשה הדף כאשר הלקוח הפוטנציאלי מגיע אליו. זהו למעשה דף עם תוכן מכירתי שמשלב בתוכן טופס ליצירת קשר להבאת פניות (לידים).

 • אתר תדמית
  כשמו כן הוא. אתר זה בא לייצר תדמית של בעל העסק. מורכב מכמה דפים או דף אחד ארוך הכולל מידע אודות העסק, גלריית תמונות, טופס צור קשר ועוד. 

 • קטלוג מכירות
  אתר שבא להציג את המוצרים של בית העסק. באתר מסוג זה לא מתבצעת רכישה אלא רק השארת פרטים (ליד) של הלקוח לגבי התעניינות במוצר מסויים, או כמה.

 • אתר חנות
  אתר שבמהותו זהה לאתר קטלוג רק שבאתר זה מתבצעת רכישה באמצעות סליקה דרך כרטיס אשראי או דרך שיטות תשלום אחרות כמו Paypal

כמה מהדוגמאות שלנו

כמה עולה לבנות אתר אינטרנט?

אחד הדברים החשובים לפני שמתחילים לבנות אתר הוא לבדוק אם הוא עומד בתקציב שלנו. בתעיזי digital עשינו לכם את החיים קלים, פיתחנו בשבילכם מחשבון לתמחור בניית אתר. כנסו כאן ותוכלו לבדוק כמה יעלה לכם לבנות אתר אינטרנט.

ניתן לבנות אתר אינטרנט על גבי מערכת וורדפרס, או אתר אינטרנט על גבי מערכת ניהול שלנו.

רוצים גם אתר מקצועי, שיעזור לכם להגדיל את החשיפה שלכם?
מלאו את הטופס וניצור עימכם קשר בהקדם

נהניתם ?
הרשמו לקבלת
מבצעים, הטבות ועדכונים
וגם מתנה!