כרטיס ביקור שיפוצים

רוב הלקוחות שלכם נמצאים רוב היום ברשתות החברתיות וברשת האינטרנט. לא הגיע הזמן שגם כרטיס הביקור שלכם יהיה דיגיטלי ונגיש ליותר לקוחות?
תארו לעצמכם מקרה שבו אתם נמצאים אצל לקוח ורוצים להעביר לו כרטיס ביקור. אותו לקוח היה מרוצה מאוד מהשירות שלכם ורוצה להמליץ עליכם לחבריו,  הוא יכול להעביר להם את הטלפון שלך, וזה בסדר. אבל בעידן הדיגיטלי של היום הדרך היא הרבה יותר פשוטה וגם יעילה ליותר להגיע ליותר לקוחות ויותר אנשים שמחפשים קבלן שיפוצים.
 
בעידן הדיגיטלי של היום ליצור כרטיס ביקור אשר יכול להראות את השירותים שלכם, להראות המלצות שלקוחות כתבו עליכם, להציג תמונות של עבודות שביצעתם יכול להראות מקצועי, חדשני ומתקדם לקהל לקוחותיכם. כרטיס דיגיטלי הינו הדבר שיעזור לכם להביא יותר פניות ויותר לקוחות. באמצעות פיצ'רים טכולוגיים אשר נועדו להגביר את החשיפה שלכם במדיה החברתית וברשת האינטרנט בפרט.
 

אז איך כרטיס ביקור דיגיטלי יכול לעזור לכם?

כרטיס ביקור שיפוצים דיגיטלי נועד למעשה למנף את העסק שלכם ולעזור לכם להגיע לקהל גדול יותר ולחשיפה אינטרנטית גבוהה. זה נעשה במגוון דרכים:
 
 • שיתוף הכרטיס
  בכרטיס ביקור דיגיטלי תוכלו לשתף את הכרטיס ביקור עם לקוחותיכם בלחיצת כפתור

 • גלריית תמונות
  תמונות שונות של עבודתכם תוצג בגלרייה מיוחדת. הרי אין טוב ממראה עיניים

 • סוגי שירותים
  תוכלו להציג את מגוון השירותים שאתם מספקים

 • המלצות
  מי שצופה בכרטיס יוכל להתרשם מהמלצות שהשאירו לכם לקוחות מרוצים

ועוד אפשרויות רבות. כרטיס הביקור הדיגיטלי נבנה באמצעות מערכת מיוחדת מבית "תעיזי Digital" אשר נועדה לעזור לכם לעצב את הכרטיס הדיגיטלי הבא שלכם.


כרטיס ביקור דיגיטלי לשיפוצים יכול לעזור לכם להשתלב במדיה  החברתית, עם תצוגה מותאמת גם למסכי מחשב אשר מציגה את פרטיכם העסקיים ועוד. התקדמו עכשיו וצרו לעצמכם כרטיס ביקור דיגיטלי חדש וחכם.

תגובות

נהניתם ?
הרשמו לקבלת מבצעים, הטבות ועדכונים
וגם מתנה!