כרטיס ביקור בניית ציפורניים

הביקוש לעוסקות בטיפוח הציפורניים הינו רב, ובשנים האחרונות חלה עלייה גדולה בהיצע של הפדיקוריסטיות. אז איך ניתן להתמודד ולהבדל משאר הקולגות, התשובה לכך הינה כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק.
כרטיס ביקור מנייר וישן כבר אינו רלוונטי לעידן הדיגיטלי שבו אנו נמצאים. נשים אשר ייקחו ממך כרטיס ביקור כזה לא יוכלו להעביר לחברה, אם ברצונן להמליץ עלייך בפניהן, ואם כן הן יעבירו מספר טלפון. אך דבר כזה כבר אינו אפקטיבי היות ואנחנו אוהבים לקנות עם העיניים.

לכן אנו מציעים לך ליצור לעצמך כרטיס ביקור דיגיטלי. היתרונות שכרטיס ביקור דיגיטלי יכול לעשות לעסק שלך הינם גדולים, ויכולים להועיל לך רבות. 

כרטיס ביקור בניית ציפורניים יכול להעניק לך אפשרות למנות בפני לקוחותייך הפוטנציאלים את מגוון שירותייך, להציג בפניהן את עבודותייך בתצוגת גלריית תמונות, להראות המלצות שלקוחות אחרים כתבו לך ועוד ועוד.

אולם היתרון הבולט בכרטיס ביקור דיגיטלי הינו העובדה שניתן לשתף אותו ולהעביר אותו בין לקוחות באמצעות קליק אחד, במדיות השונות. אם זה פייסבוק, וואטצאפ ועוד.

כרטיס ביקור דיגיטלי בניית ציפורנים יכול להעניק לך כנותנת שירות יתרון על יתר שאר הקולגות שלך. כאשר את עושה כרטיס ביקור דיגיטלי בתעיזי Digital את נהנית גם ממיני סייט מעוצב לתצוגת מחשב, וגם ניתוח סטטיסטי של אנשים אשר שיתפו את הכרטיס שלכם או לחצו על אחד מהקישורים שהזנתם בכרטיס ביקור.

תגובות

נהניתם ?
הרשמו לקבלת מבצעים, הטבות ועדכונים
וגם מתנה!