כרטיס ביקור עורך דין

כרטיס ביקור של עורכי דין חייבים להציג אמינות, רצינות, והרבה ניסיון בתחום.  ליצור נוכחות ולבלוט בין הקולגות השונים.  אצלנו בתעיזי דיגיטל תוכלו להנות מכרטיס ביקור דיגיטלי מרשים ומעוצב לפי בחירתכם.
כרטיס הביקור הינו המפתח הכניסה לעולם העסקים, זה למעשה מה שמייצג אותנו מול הלקוחות שלנו. הפרסום בקרב עורכי דין הם לרוב בין פה לאוזן, או התקשרות והתערבות עם אנשים. על מנת להעביר פרטי התקשרות נעשית באמצעות כרטיס ביקור עורך דין. אמנם חשוב שהם יהיו איתך, מסודרים ומעוצבים, עם פרטי קשר ברורים, ומושכים את העין היות והם הפנים שלך עם הלקוח בטרם נפגשתם. 
אולם לא תמיד אתם נושאים עמכם את כרטיסי הביקור או שלפעמים אזל ולא הספקתם לרכוש חבילה נוספת. פה נכנס היתרון של כרטיס הביקור הדיגיטלי. ניתן לשתף את כרטיס הביקור ולשלוח אותו בלחיצת כפתור אל הלקוחות והמתעניינים שלנו שהרי כל אחד מסתובב היום עם הנייד שלו.

עם כרטיס הביקור הדיגיטלי של "תעיזי Digital" תוכלו להנות מ:

 •  יצירת תדמית חזקה בדיגיטל 
  ככל שהכרטיס שלכם ישותף במדיות השונות ווטצאפ, מייל, פייסבוק ועוד, יותר לקוחות פוטנציאלים ייחשפו לכרטיס שלכם, ולתחומי העיסוק שלכם.

 • ניווט למשרד
  לא תצטרכו יותר לרשום לאנשים את הכתובת שלכם, או איך להגיע. בלחיצת כפתור מכרטיס הביקור הדיגיטלי לקוחות יוכלו לנווט אליכם בקלות עם אפליקציית הוייז.

 • שעות פעילות
  כרטיס ביקור לעורך דין שלנו יציג ללקוחות שלכם את שעות הפעילות של המשרד, כך שהלקוחות יוכלו לדעת מתי אתם זמינים במשרד.

 • המלצות
  אין שירות טוב יותר מהמלצות של אנשים על השירות שלכם. הכרטיס הדיגיטלי יציג את המלצות של האנשים אשר המליצו עליכם.

ועוד ועוד.

כרטיס ביקור דיגיטלי הינו כלי מודרני ומתקדם ישכול לעזור לכם להגיע ליותר לקוחות, לא הייתם רוצים להשאר מאחור? העולם הדיגיטלי הינו מתקדם מאוד בשנים האחרונות ונגיש לכולם מה שמהווה תקשורת ישירה עם הלקוחות שלכם. 

לסיכום:
כרטיס ביקור לעורך דין בזמן שלנו צריך להיות דיגיטלי, חדשני ומתקדם ואצלנו תוכלו להתקדם לזה, ולהגיע ללקוחות הבאים שלכם' בצורה הרבה יותר מהירה ויעילה.

תגובות

נהניתם ?
הרשמו לקבלת מבצעים, הטבות ועדכונים
וגם מתנה!