כרטיס ביקור דיגיטלי קוסמטיקאית

תחום הקוסמטיקאיות הינו תחום נרחב מאוד אשר משרת המון אנשים בעיקר נשים (אך לא רק). רוב הלקוחות מגיעים מפה לאוזן אך ישנן גם רבות אשר מחזיקות בידן כרטיס ביקור על מנת ליצור רושם ראשוני עם הלקוח. אך מה יהיה טוב אם ניתן יהיה להציג את פרטי ההתקשרות בצורה ויזואלית וחדשנית יותר? פה נכנס כרטיס הביקור דיגטלי שלנו.
לכל אישה יש את הקוסמטיקאית הקבועה אשר אליה היא לכל מיני טיפולים שונים בין אם זה סידור גבות, ציפורניים , לק ג'ל וכו. רובן מגיעות דרך המלצות של חברות, אולם לא תמיד ניתן לראות את העבודות, ואת היכולות של אותה קוסמטיקאית, אלא אם כן היא מתחזקת נכס דיגיטלי ברשתות החברתיות. אז מה עושים במצב כזה?

רוב הנשים נהנות לפרסם את עצמן ברשתות החברתיות כמו פייסבוק, אינסטגרם, מראות לחברותיהן בווטאפ תמונות של הלוק החדש. ופה נכנס כרטיס הביקור הדיגיטלי אשר בקליק אחד ניתן להמליץ לחברה באחת מהמדיות השונות שציינו על הקוסמטיקאית שאותה היא נוהגת לבקר לעיתים קרובות.   

אז איך כרטיס ביקור דיגיטלי יכול לעזור לקוסמטיקאית?

לכרטיס ביקור דיגיטלי יתרונות רבים, מעבר לזה שהוא ירוק וידידותי לסביבה הוא גם:

  • מציג את כל הקישורים של הרשתות החברתיות (פייסבוק,פינסטרט, אינסטגרם...)
  • מכיל את כל פרטי ההתקשרות 
  • בלחיצת כפתור ניתן לנווט עם אפליקציית הוויז אל סלון היופי.
  •  מציג את עבודות הקוסמטיקאית בגלריית תמונות
  • טופס יצירת קשר
  • המלצות של לקוחות
ועוד ועוד.

ניתן לראות שכרטיס ביקור קוסמטיקאית שהינו דיגיטלי יכול לעזור מאוד בתדמית החדשנית והמתקדמת של הקוסמטיקאית. כרטיס ביקור הינו הפנים הראשונות שלנו כאשר אנו מוצגים ללקוח פוטנציאלי, לכן חשוב שייראה הכי טוב ויציג אותנו בצורה הטובה ביותר, לכן המענה הוא כרטיס ביקור דיגיטלי של "תעיזי Digital"

תגובות

נהניתם ?
הרשמו לקבלת מבצעים, הטבות ועדכונים
וגם מתנה!