כרטיס ביקור באנגלית

כרטיס ביקור באנגלית הינה תופעה די גדולה אשר תופסת תאוצה רבה בשנים האחרות היות ומרבית בתי העסק נותנים שירותים ביבשות שונות ואפילו כאן בישראל לתיירים רבים. אין ספק בכך שגם עולם האינטרנט תרם לזה לא מעט. אך האם זה יעיל לבעלי מקצוע שלא נמצאים ברשת?
מאחר ואנו מדינה שידועה בתור קיבוץ גלויות רבים מהמדינה מעדיפים להתנהל בשפה האנגלית או אפילו בשפת האם שלהם. לכן רבים מאנשי העסקים מכוונים גם את המדיה שלהם לשפה האנגלית, וזאת על מנת להגדיל את קהל לקוחותיהם. מכאן רק הגיוני שיהיה בידהם כרטיס ביקור באנגלית בנוסף לעברית.

הבעיה נוצרת כאשר יש צורך ב-2 כרטיסי ביקור, מה שיכול להכפיל את עלות הכרטיס, וגם להחזיק מלאי כפול של כרטיסי ביקור.

אז מה הפתרון?
פה נכנס לתמונה כרטיס ביקור דיגיטלי של "תעיזי דיגיטל". כרטיס הביקור הדיגיטלי שלנו מותאם גם לשפה העברית וגם לשפה האנגלית מה שיכול להקל על הגולשים וקהל הלקוחות. תוספת אפשרות זו של כרטיס ביקור דו לשוני אינה כוללת עלות נוספת! ואינה מצריכה רכישה של כרטיס נוסף. בלחיצת כפתור פשוטה מוצג הכרטיס בשפה השנייה.
יתרון גדול זה יכול להגדיל משמעותית את קהל לקוחותיכם, גם בארץ וגם בעולם.

היום בעידן הדיגיטלי הפתרון הכי חדשני ויעיל לעזוב את כרטיס הביקור הרגיל מנייר ולעבור לכרטיס ביקור דיגיטלי עם שפע יתרונות, וחשיפתו לקהל גדול יותר בהרבה .

כרטיס ביקור באנגלית הינו הפתרון לעסקים שעובדים גם עם תיירים מחו"ל, כמו מלונות, בתי אירוח, בעלי אטרקציות ועוד. ובמיוחד עם כרטיס דיגיטלי. כרטיס אשר ניתן לראות בו יותר מסתם פרטי התקשרות. הכרטיס יכול להכיל גלריית תמונות, סרטון תדמית, המלצות ועוד.

תגובות

נהניתם ?
הרשמו לקבלת מבצעים, הטבות ועדכונים
וגם מתנה!