למה אני צריך כרטיס ביקור דיגיטלי בכלל?

עודכן ב: 22-02-2021
למה אני צריך כרטיס ביקור דיגיטלי בכלל?

רבים מאנשי העסקים הולכים תמיד לדבר המוכר והבטוח על מנת לשווק את עצמם והוא כרטיס ביקור רגיל מנייר. אבל האם הוא נכון ועכשווי בתקופת הדיגיטל?

כולם מכירים את כרטיס הביקור הרגיל, המודפס על גבי נייר,  כאשר אנו נמצאים מול לקוח פוטנציאלי, ומחלקים לו, או שאתם נמצאים בכל מיני כנסים או אירועים. אולם לא תמיד הכרטיס אצלנו, לפעמים אנחנו שוכחים את כרטיס הביקור בבית או באוטו. או שאנחנו פוגשים לקוח במקרה והכרטיס ביקור פשוט לא עלינו.
לכרטיס הביקור חשיבות רבה גם בימינו כמו שמירה על לקוחות - פרטי ההתקשרות שלכם נמצאים על גבי כרטיס הביקור ולפעמים גם השירותים אותם אתם מספקים, ובכך אתם למעשה מגדילים את הסיכוי שהלקוח יוכל לפנות אליכם בעת הצורך.

אך עולמנו עבר שינוי טכנולוגי משמעותי וכרטיסי הנייר כבר אינם רלוונטים. רוב עולם העסקים מתקדם עם הטכנולוגיה ועם היתרונות הנפלאים שהיא מציעה ומחליט לעבור לכרטיס ביקור דיגיטלי. אמצעי טכנולוגי חדשני ומתקדם על מנת לשמור על קשרי לקוחות ונועד להחליף את כרטיס הביקור מנייר. כרטיס ביקור דיגיטלי בא לתת ערך מוסף וחווית משתמש מסוג אחר בעת שימוש בכרטיס ביקור זה.

יתרונותיו של כרטיס ביקור דיגיטלי:
כרטיס ביקור דיגיטלי הוא מעין סוג של אפליקציה אשר נמצאים בו פרטי ההתקשרות שלכם.

  • רשתות חברתיות - רבה הפעילות של בעלי העסק ברשתות החברתיות, ויש להם דפים עסקיים שם. כרטיס ביקור דיגיטלי מאפשר לקשר את כל הרשתות של בעל העסק ולהציגם בכרטיס הביקור החכם.
  • ניווט - כאשר רוצים להסביר ללקוח איך להגיע לבית העסק, ניתן לעשות זאת בקלות בכרטיס ביקור דיגיטלי. ישנו לחצן שמפנה ישירות אל אפליקציית הניווט עם הכתובת של בית העסק.
  • רספונסיביות - בכרטיס ביקור דיגיטלי ניתן לצפות במסכים שונים. בכרטיס הביקור הדיגיטלי שלנו תוכלו לקבל מיני סייט בתצוגת מחשב.
  • זמינות - כולנו נושאים עימנו את המכשיר הנייד שלנו. כך שבלחיצת כפתור אתם משתפים את כרטיס הביקור.
  • מדיה - המוצרים שלכם יכולים להיות שקופים ומוצגים ללקוח בעיצוב מודרני וחדשני.
  • המלצות - מה לקוחות אחרים חושבים עליכם. תצוגה של המלצות של אנשים אחרים עליכם.
למה אתם מחכים?
הצטרפו אלינו וצרו לעצמכם כרטיס ביקור חכם וחדשני שיביא לכם יותר לקוחות

תגובות

נהניתם ?
הרשמו לקבלת
מבצעים, הטבות ועדכונים
וגם מתנה!