כרטיס ביקור דיגיטלי חינם - יש דבר כזה?

עודכן ב: 01-11-2020
כרטיס ביקור דיגיטלי חינם - יש דבר כזה?

כולנו אוהבים לקבל דברים בחינם, אין דבר יותר טוב מזה. אך האם זה יעיל ואפקטיבי לאורך זמן?

ישנו חברות אשר נותנות כרטיס ביקור דיגיטלי בחינם על מנת למשוך יותר לקוחות להנות מהמוצר שלהם. אך תמיד באותיות הקטנות יש דבר דבר נסתר אשר לא תמיד נגלה לנו מההתחלה. בין אם זה לתקופה מסויימת או שיש לכרטיס כל מיני הגבלות ופיצ'רים שלא תמיד משתלמים לנו לעשות כרטיס ביקור דיגיטלי בחינם.

כרטיס ביקור הינו הפנים הראשונות שלנו מול הלקוחות העתידיים שלנו ולכן חשוב שנשמור על מקצועיות ונראות הכרטיס בצורה המרשימה ביותר שתציג אותנו הכי טוב שאפשר. כרטיס ביקור דיגיטלי חינם אולם חוסך לנו כסף לזמן הקרוב אך הוא לא תמיד משתלם לנו לאורך זמן, ויש לו לא מעט חסרונות:

כניסה מוגבלת - כרטיס ביקור דיגיטלי חנם לעיתים יכול להיות מוגבל בכמות הכניסות שהוא מאפשר לאנשים לגלוש אליו או מוגבל בכמות השיתופים שניתן לשתפו עם אנשים אחרים. 

מיני אתר בתצוגת מחשב - כרטיס ביקור דיגיטלי חינמי לא יעוצב באופן כזה שיתאים לתצוגת מחשב, (יש כאלה חברות שגם כרטיסי ביקור בתשלום לא נותנות אפשרות כזו) דבר שיכול להראות כחוסר מקצועיות אצל הגולש במחשב.

עיצוב מוגבל - כרטיס ביקור דיגטלי שנעשה באופן חינמי יש מגבלה של עיצוב אחיד לכרטיס ללא אפשרויות של עיצוב מיוחד המבדיל אותנו מקולגות נוספים.

מגבלת זמן - כרטיס ביקור דיגטליים בחינם הינם מוגבלים לתקופה מסויימת של מספר חודשים שלאחריה נצטרך להוסיף תשלום.

ועוד חסרונות נוספים שלא ציינתי.
כמו שאתם רואים לא כל החינם נוצץ הוא ולא תמיד משתלם לעשות כרטיס ביקור דיגטלי חינם. 

אצלנו בתעיזי Digital תוכלו להנות ממספר חבילות של כרטיס ביקור דיגיטלי במחיר סמלי לשנה. החבילות כוללות מספר של תבניות עיצוב, עם אפשרות לשינוי צבעים, הוספת תמונות, וכמובן כוללות אחסון של הכרטיס.

רוצים גם להנות מכרטיס ביקור דיגיטלי ייחודי לעסק שלכם? לחצו כאן והזמינו לעצמכם עוד היום.


תגובות

נהניתם ?
הרשמו לקבלת מבצעים, הטבות ועדכונים
וגם מתנה!