כרטיסי ביקור דיגיטליים לעסקים - הפתרון החדשני לעסקים

עודכן ב: 30-10-2020
כרטיסי ביקור דיגיטליים לעסקים - הפתרון החדשני לעסקים

דמיינו לרגע שאתם נמצאים במסיבה עסקית עם מספר לא מבוטל של לקוחות פוטנציאלים. אתם מתחילים לשווק את עצמכם ולהחליף ביניכם כרטיסי ביקור. אך הבאתם כמות מוגבלת של כרטיסים, די מבאס. תארו לעצמיכם עכשיו את אותו מצב רק שהפעם יש לכם כרטיס ביקור דיגיטלי של תעיזי Digital, בלחיצת כפתור פשוטה אתם מעבירים את הכרטיס ביקור שלכם ללא הגבלה ללקוחות העתידיים שלכם.

כרטיסי ביקור דיגיטליים הינה המהפך החדשני בעולם העסקים. לכרטיס דיגיטלי יש המון יתרונות על גבי כרטיס הנייר המיושן, שבעת שלנו הולך ומתמעט ערכו.

 

חיסכון משמעותי בעלויות

כאשר מדפיסים כרטיס ביקור לרוב מזמינים בכמויות של 250-500 שעלותם הינה לא עלות כל זולה, במיוחד לבעלי עסקים קטנים בתחילת דרכם. מה קורה אם העסק עבר מקום, או שינה את מס' הטלפון שלו. יש צורך בהזמנת כרטיסים חדשים. הכוללים גם עלויות עיצוב של הכרטיס. 

הפתרון לכך הוא כמובן כרטיסי ביקור דיגיטליים בתעיזי Digital אשר ניתנים לעדכון בכל עת מכל מכשיר ללא שום עלות נוספת. 

 

חיסכון בזמן

הכנת כרטיס ביקור יכולה לקחת זמן לא מועט, הכנת העיצוב ושליחתו אל בית הדפוס. עד שהוא יגיע אלייך יכול לעבור זמן די רב. כרטיס ביקור דיגיטלי אצלנו אורך מס' דקות בודדות עד שהוא מוכן ועולה לאוויר. וניתן תמיד לעדכנו במערכת הניהול.

 

לסיכום

כרטיסי ביקור דיגיטליים הינם נחלת העתיד, ויתרונות רבים להם. מקצתם פירטתי לכם. הכנסו עכשיו ותתקדמו לעבר הלקוח הבא שלכם עם כרטיס ביקור דיגיטלי מרשים.

תגובות

נהניתם ?
הרשמו לקבלת מבצעים, הטבות ועדכונים
וגם מתנה!